PENSJONAT KRYNICA MORSKA

TWOJE MIEJSCE NAD BAŁTYKIEM


Zrelaksuj się od pierwszego wejrzenia

Architektura inspirowana wzornictwem pasażerskiego statku, marynistyczny klimat wnętrz – koła ratunkowe, bulaje i fototapety z okrętowym designem sprawią, że zrelaksujesz się w marynistycznym klimacie zanim jeszcze wybierzesz się na plażę. W pokoju urzekną Cię stonowane kolory przełamane nadmorskimi akcentami oraz balkon, gdzie rano powita Cię słońce, a wieczorem ukołysze nadmorska bryza.

ODKRYJ KLIMAT PORTO MARINA

ROZGOŚĆ SIĘ W SWOICH MARZENIACH

BALKON Z WIDOKIEM NA RELAKS

Prosto ze swojego pokoju wyjdziesz na przestronny balkon, aby łapać promienie nadmorskiego słońca, oddychać zdrowym powietrzem i poczuć delikatną mgiełkę bałtyckiej bryzy. Wygodne meble wypoczynkowe, kilka chwil sam na sam z książką lub lampka wina… Przyjemny scenariusz, prawda?

Nasze pokoje
Restauracja

Restauracja

BAŁTYK NA WIDELCU
WKRÓTCE WIELKIE OTWARCIE
Niebawem zaprosimy Cię do restauracji pełnej fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni

ATMOSFERA MARZEŃ

ATMOSFERA MARZEŃ

DOM Z DALA OD DOMU
W naszym pensjonacie urzeknie Cię wakacyjny nastrój komfortowego relaksu. Swoboda, życzliwość, cisza, dyskretna obsługa na wysokim poziomie, a za oknami… nastrojowy szum wiatru i orzeźwiająca bryza. Już w pierwszej chwili pobytu poczujesz, że znalazłeś swoje miejsce nad morzem.

Idealna lokalizacja

Idealna lokalizacja

PLAŻA. MORZE. NATURA
… spacerem dojdziesz nad brzeg morza, kilka chwil i spacerujesz po parku, krótka przejażdżka rowerem i już wyruszasz na wycieczkę malowniczym szlakiem turystycznym. Pod ręką masz wszystkie atrakcje Krynicy Morskiej, a do sklepu dojdziesz w 5 minut

ZAPRASZAMY NAD MORZE

DO ZOBACZENIA W PORTO MARINA
Zapraszamy po spełnione marzenia