Szukasz wyjątkowej restauracji w Krynicy Morskiej, w której zamówisz świeżą, pyszną i aromatyczną rybę? Co powiesz na pieczonego w pergaminie halibuta skąpanego w ziołach toskańskich lub łososia z pieprzem cytrynowym, koprem i świeżymi pomidorami? Sprawdź, jakie skarby z królestwa Neptuna zamówisz w Portomarina i jakimi smakami zachwyci Ci Krynica Morska.

Ryby w Krynicy Morskiej

Krynica Morska leży między Zatoką Gdańską, a Zalewem Wiślanym, który od wschodu łączy się z Bałtykiem. Nasze miasto otula woda i zielone lasy, a bajkowe krajobrazy zachwycają o każdej porze roku. Natura zapewnia tu prawdziwą ucztę dla oczu i prawdziwy raj dla naszego szefa kuchni. Wody Bałtyku, Zatoki i Zalewu to królestwo, z którego czerpiemy wszystko, co najlepsze, aby przyrządzać w naszej restauracji doskonałe dania rybne.

Jakie ryby zjesz w restauracji Portomarina?

W naszej restauracji w centrum Krynicy Morskiej serwujemy, m.in. łososia, halibuta, turbota, sandacza, flądrę, okonia oraz oczywiście dorsza i śledzia. Przyrządzamy je na wiele sposobów.

W Portomarina zjesz wyjątkową zupę rybną, świeże ryby smażone oraz niezwykle aromatyczne ryby z pieca, w tym, np. pieczony w pergaminie filet.

Ryby w Krynicy Morskiej – ceny

W naszej restauracji w Krynicy Morskiej zachwycamy naszych Gości smakiem dań rybnych w apetycznych cenach. Ceny ryb w Portomarina są konkurencyjne w stosunku do większości lokalnych restauracji i smażalni ryb, a co więcej, zamówisz je u nas w unikalnej aranżacji smaków, wg receptury naszego szefa kuchni.

Ceny ryb w Krynicy Morskiej są nieco niższe w porównaniu do cen w Kołobrzegu i sporo niższe od cen na Półwyspie Heskim. Oto kilka przykładów z naszego menu 2018:

  • zupa rybna z kawałkami łososia (500 ml) w cenie 14 zł;
  • smażona tusza z flądry w cenie 7 zł/100g;
  • smażona tusza z turbota, filet z dorsza lub okonia, w cenie 9 zł/100g;
  • smażony filet z łososia, w cenie 12 zł/100g;
  • filet z łososia – pieczony w pergaminie z pieprzem cytrynowym, koprem i świeżym pomidorem w cenie 13 zł/100g.

Restauracja w Krynicy Morskiej – tutaj najesz się zdrowo

Odwiedzając Krynicę Morską po prostu trzeba zobaczyć latarnię morską, wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, odpocząć na plaży, a w restauracji koniecznie zjeść rybę.

W naszej restauracji w centrum Krynicy Morskiej najesz się zdrowo, ponieważ w Portomarina serwujemy świeże ryby, które słyną z cennych wartości odżywczych. Jakich?

Wartości odżywcze ryb bałtyckich

Ryby bałtyckie, które serwujemy w naszej restauracji w Krynicy morskiej obfitują w:

  • zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3;
  • cenne pierwiastki: wapń, jod, selen, magnez;
  • witaminy A, B2, B6, D (średnio o 10x więcej niż mleko) i E.

Krótko mówiąc, ryby bałtyckie zapewnią Twojemu organizmowi sporą porcję zdrowia, tym bardziej, że w naszej restauracji w Krynicy Morskiej przyrządzamy ryby tak, aby zachować ich cenne wartości odżywcze.

Zobacz Restaurację Portomarina

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*